ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان داخلی‌مان آماده حضور در جام‌جهانی نیستند / کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: دوست داشته باشید یا نه بازیکنان داخلی آماده حضور در جام جهانی نیستند. اگر آنها تا جام جهانی تمرینات با کیفیتی انجام ندهند، ما شانسی ن

بازیکنان داخلی‌مان آماده حضور در جام‌جهانی نیستند / کی روش

کی روش : بازیکنان داخلی مان آماده حضور در جام جهانی نیستند

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: دوست داشته باشید یا نه بازیکنان داخلی آماده حضور در جام جهانی نیستند. اگر آنها تا جام جهانی تمرینات با کیفیتی انجام ندهند، ما شانسی نخواهیم داشت.

به گزارش مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در نشست خبری بعد از دیدار کشور عزیزمان ایران برابر الجزایر اظهار کرد: آزمایش بسیار خوبی جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر این تیم خیلی خوب بود. الجزایر بازیکنان بسیار خوبی دارد که سریع فکر می کنند و بازی را با سرعت انجام می دهند. آنها بازیکنان قدرتمندی در اختیار دارند. وقت خوبی جهت بود تا یاد بگیریم. می خواهم در همین جا از فدراسیون فوتبال الجزایر و آقای رباح ماجر به خاطر فرصتی که به ما جهت انجام این بازی دادند، تقدیر کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که بعد از دو بازی برابر تونس و الجزایر به چه نتیجه گیری دست پیدا کرده اید، گفت: همانطور که قبلا گفتم در بازی های دوستانه بین المللی برابر تیم هایی مثل تونس و الجزایر ما تنها دو نتیجه کسب می کنیم، یا می بریم یا یاد می گیریم. چیزی که ما یاد گرفته ایم یک چیز است و من خیلی براق آن را می گویم؛ به هیچ عنوان بازیکنان داخلی ما جهت حضور در جام جهانی آماده نیستند. بازیکنان داخلی ما به برنامه آماده سازی خاص ای در چهل روز آینده نیاز دارند تا به این سطح برسند. آنها از این سطح دور هستند و نیاز دارند جهت دوئل ها بهتر آماده شوند. آنها نیاز دارند نیرومند تر و سریع تر باشند. آنها نیاز دارند تا فکر کردن و بازی کردن سریع را تمرین کنند و به همین خاطر آنها نیاز دارند با من کار کنند.

بازیکنان داخلی‌مان آماده حضور در جام‌جهانی نیستند / کی روش

کی روش افزود: این دو بازی به روشنی نشان داد که ما از آنچه جهت جام جهانی می خواهیم، دور هستیم. افرادی هستند حرفی که من می زننند را دوست ندارند ولی این وظیفه من است که این را بگویم و هشدار مورد نیاز را بدهم. اکنون تصمیم با ما نیست. تصمیم با کسانی است که فوتبال کشور عزیزمان ایران را مدیریت می کنند. تصمیم با ریاست محترم فدراسیون آقای تاج، روسای کلوب ها و وزیر محترم وزارت ورزش هست. ما به تمرینات خاص ای جهت بازیکنان داخلی مان نیاز داریم.

وی با بیان اینکه بازیکنان مان باید نیرومند تر شوند گفت: مهاجم مرکزی تیم الجزایر به آسانی به پرسپولیس سه گل زد. او می تواند در تمام صحنه های تک به تک پیروز شود چون قدرتمند و نیرومند هست. اکنون زمانی است که فدراسیون ما و افرادی که در فوتبال ما مسئولیت دارند باید تصمیم گیری کنند. اکنون زمانی است که یا همه چیز را داریم یا هیچ چیز نداریم بنابراین مهم است که بازیکنان با من کار و تمرین کنند تا جهت حضور در جام جهانی آماده شوند. دوست داشته باشید یا نه بازیکنان داخلی آماده حضور در جام جهانی نیستند. اگر آنها تا جام جهانی تمرینات با کیفیتی انجام ندهند، ما شانسی نخواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: دوست داشته باشید یا نه بازیکنان داخلی آماده حضور در جام جهانی نیستند. اگر آنها تا جام جهانی تمرینات با کیفیتی انجام ندهند، ما شانسی ن

سرمربی تیم ملی افزود: توصیه کلیدی این است که بازیکنان مان را در راه پیشرفت و آمادگی بهتر قرار دهیم و به این منظور راه دیگری به جز انجام تمرینات خاص نداریم. ما از حالا 40 روز وقت داریم. اکنون زمانی است که باید تصمیم بگیریم. فردا دیر هست. تمرینات و مسابقه های داخلی جهت بازیکنان ما کافی نیست. هر مربی ای که بگوید این حرف درست نیست، دروغ می گوید و حقیقت را به شما نمی گوید. اکنون چه چیزی جهت کشور عزیزمان ایران اهمیت دارد؟ لیگ داخلی یا جام جهانی؟ این وظیفه من است که توجه ها را جلب کنم و بگویم که این یا همه چیز است یا هیچ چیز. من باید صادق باشم و این حرف را بزنم.

کی روش در پاسخ به این پرسش که امشب دوئل های قدرتمندی را به همراه تعدادی مصدومیت دیدیم، گفت: شما حالا از مراکش چه انتظار دارید؟ یک مهمانی بزرگ؟ از پرتغال واسپانیا چه انتظاری دارید؟ والس یا اوپرا؟ این بازی ها نوعی راک اند رول هستند، سریع و جنگنده. نیاز داریم تا بازیکنان جهت این میزان سرعت و جنگندگی آماده باشند. ما می توانیم ولی باید جهت آن آماده شویم. بازیکنان ما می توانند برابر رونالدو 10 بار بپرند؟ نه خیر تا این حد این شانس را ندارند! ما به اینجا آمدیم تا ببریم یا بیاموزیم و ما اکنون یاد گرفتیم که نیاز به کار داریم. اکنون کسانی که مسئولیت دارند باید تصمیم بگیرند، رییس محترم فدراسیون فوتبال و وزیر محترم ورزش. عربستان تصمیمش را گرفته هست؛ بازیکنان این تیم در اردو حضور دارند و جهت کلوب هایشان بازی نمی کنند. ما می توانیم چنین تصمیمی بگیریم؟ این سوالی است که وجود دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صحت داشت شما از سوی رییس سابق فدراسیون الجزایر جهت همکاری دعوت شده است بودید، کفت: ما دوستان خوبی جهت هم هستیم و در فیفا با هم کار کرده ایم. این درست است ولی من با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران قرارداد داشتم و به این تیم و بازیکنان و اهدافی که جهت جام جهانی داشتیم، متعهد بودم.

بازیکنان داخلی‌مان آماده حضور در جام‌جهانی نیستند / کی روش

او در پاسخ به این پرسش که راجع به تیم الجزایر چطور فکر می کنید، گفت: الجزایر تیم بسیار خوبی هست. در جام جهانی قبلی آنها تنها تیمی بودند که می توانستند آلمان را شکست دهند. آنها اکنون تیم ارزش را بازسازی می کنند. مطمئن هستم که رباح ماجر با شخصیتی که دارد به تیم ملی الجزایر هر آنچه شایسته این تیم است را می دهد.

واژه های کلیدی: فوتبال | الجزایر | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz