ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش گزینه کره جنوبی، رقیب زلاتکو دالیچ

ماجرای ادامه همکاری یا قطع همکاری کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان پیچیده و مبهم دنبال می‌شود و با وجود مصاحبه‌های متعدد یک ماه اخیر م

کی‌روش گزینه کره جنوبی، رقیب زلاتکو دالیچ

کی روش گزینه کره جنوبی، رقیب زلاتکو دالیچ

عبارات مهم : ایران

ماجرای ادامه همکاری یا قطع همکاری کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان پیچیده و مبهم دنبال می شود و با وجود مصاحبه های متعدد یک ماه اخیر مسوولان فدراسیون فوتبال مبنی بر توافق طرفین، خبری از تمدید قرارداد او نیست.

به گزارش ایلنا، بعد از اینکه گفته شد بزرگترین مسئله بین کی روش و فدراسیون فوتبال مساله مالی و عدم دریافت حقوق های معوقه اوست مهدی تاج توضیح داد: «کی روش جهت فوتبال کشور زحمت کشیده و بارها اعلام کرده ام که به فوتبال کشور ما کمک کرده. از این جهت با صحبتی که با کی روش داشته ایم این عنوان امیدوارکننده است چون دغدغه اش مالی نیست چون ما هم مالی و هم وقت را بسته ایم و وی روی این عنوان بحثی ندارد. یکسری پرسشها به لحاظ سجاوندی، انتقال وجه و وجوهی که باید جهت بازی های تدارکاتی آینده نگری شود وجود دارد. در جلسه قبل گفته شد اجرای این برنامه ها 5/5 تا 6 میلیون دلار پول می خواهد که جهت کشور عدد زیادی نیست و باید تأمین شود.»

با اینکه مساله حضور کی روش در راس کادر فنی تیم ملی الجزایر منتفی شد ولی تاج صراحتا گفته او اختیار خود را دارد ولی در مذاکره ای که با فدراسیون فوتبال داشته مسیر خود را می رود و اصلاً به این فکر نکرده اند که کی روش نباشد.

کی‌روش گزینه کره جنوبی، رقیب زلاتکو دالیچ

با این حال در همین روز کی روش دوباره مطالبی را مطرح کرد که مشخص می کند، تا قول ضمنی جهت اجرای برنامه هایش ندهند قراردادش را تمدید نخواهد کرد: «در ژوئن ۲۰۱۷، تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی روسیه افزایش کرد. 9 ماه بعد، در آوریل سال ۲۰۱۸، آقای تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران، به صورت علنی خبر پیشنهادی جهت تمدید قرارداد من با همان شرایط و ضوابط قبلی، تا آخر جام ملت های آسیای سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد. از وقت ارائه این پیشنهاد، من و آقای تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران، چندین جلسه و بحث تکنیکی در مورد نیازهای تیم ملی جهت آنکه بتوان با موفقیت و در سطح توقعات و رویاهای تمام هواداران ایرانی به مسابقه پرداخت، داشتیم.

در این جلسات، دو طرف با هم مشخص کردیم و به تایید و توافق رسیدیم که حقیقتا به چه چیزهایی جهت پیشرفت نیاز است تا تیم ملی بتواند در چنین تورنمنت سطح بالایی موفق شود. زمانی که فدراسیون در تلاش بود تا اولویت های تکنیکی و نیازهای توافق شده است در طول ماه های اخیر را برآورده کند، به خاطر احترام و حق شناسی عمیقم نسبت به تمام هواداران ایرانی و بازیکنان تیم ملی و کارکنان، هرگونه تصمیم گیری در مورد آینده حرفه ای ام را متوقف کردم. قرارداد من در روز ۳۱ ژوئیه سال ۲۰۱۸ منقضی شد. امروز (پنج شنبه)، دوم اوت، حتی یکی از نیازهای تکنیکی آشنا و مشخص شده، به طور کامل به وسیله فدراسیون فوتبال ایران، پیاده سازی و برآورده نشده هست. متاسفانه مجبورم اینگونه جمع بندی کنم که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران یک بار دیگر می خواهد بدون آماده سازی تکنیکی مناسب و خوب، ریسک رویارویی و حضور در تورنمنتی بین المللی و سطح اوج مثل جام ملت های آسیا را انجام دهد. با در نظر داشتن نکات مذکور و در شرایطی که وقت کمی داریم، کم کم برایم سخت می شود تا به آینده ای یکسان باور داشته باشم.»

ماجرای ادامه همکاری یا قطع همکاری کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنان پیچیده و مبهم دنبال می‌شود و با وجود مصاحبه‌های متعدد یک ماه اخیر م

عجیب اینکه هنگامی که اخبار مربوط به پیشنهادهای آفریقایی کی روش تمام شد حالا نوبت پیشنهادهای آسیایی هست. خبرگزاری فرانسه در گزارشی اعلام کرد کی روش یکی از سه گزینه سرمربیگری تیم ملی کره جنوبی است ضمن اینکه رییس شرکت هیوندای مبلغ 5/3 میلیون دلار جهت به خدمت گرفتن سرمربی تازه کمک می کند. یک مقام مسوول در فدراسیون فوتبال کره جنوبی به AFP گفت رییس فدراسیون به پرداخت دستمزد قرارداد مربی خارجی امیدوار است.

در ادامه به نقل از این منبع آگاه آمده: «ما مذاکره و تماس با گزینه هایمان و صحبت راجع به بخش های قرارداد را شروع کرده ایم ولی توافق با سرمربی تازه وقت بر است.»

خبرگزاری فرانسه همچنین نوشت: «گزینه های جانشینی شین تائه یونگ سرمربی کره جنوبی که قراردادهایشان این هفته به آخر رسید مشمول بر کارلوس کی روش سرمربی ایران، خوان کارلوس سرمربی مکزیک و زلاتکو دالیچ سرمربی کرواسی است که این تیم را به فینال جام جهانی برد. بااهمیت ترین مسابقه پیش روی کره جنوبی جام ملت های آسیا در ماه ژانویه هست؛ مسابقاتی که کره جنوبی در دوره گذشته بعد از استرالیا دوم شد.»

کی‌روش گزینه کره جنوبی، رقیب زلاتکو دالیچ

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سرمربی | ایرانی | فوتبال | قرارداد | کره جنوبی | کره جنوبی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz