ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

این که برانکو در داربی 86 اشتباه داشت و براساس همین اشتباه هم بازی بزرگ را واگذار کرد تا حدودی همه به آن اذعان دارند ولی بی انصافی است که همه این شکست را به

فقط برانکو مقصر بود؟

فقط برانکو مقصر بود؟

عبارات مهم : تبدیل

این که برانکو در داربی 86 اشتباه داشت و براساس همین اشتباه هم بازی بزرگ را واگذار کرد تا حدودی همه به آن اذعان دارند ولی بی انصافی است که همه این شکست را به مرد کروات تعمیم دهیم. یک تاکتیک احتیاطی با چاشنی دفاعی، تنها این عبارت را در ذهن هر منتقدی متبادر می کرد؛ برانکو ترسید! آیا برانکو ترسیده بود؟ چنین تاکتیکی از او را باید در جهت تاکتیک حریف و شرایط فوق العاده ای که سپری می کند، دید. تیم شفر که این روزها هم خوب دفاع می کند و هم به حریفانش 4 تا 4 تا گل می زند، چگونه باید مقابله کرد؟

برانکو بهتر از هر کسی استقلال شفر را آنالیز کرده و فقط قبل از بازی در 2 مصاحبه کاملا هوشمندانه، برتری پرسپولیس را با گفتن این جمله که جهت داربی سورپرایز دارد، جایی خارج از زمین مسابقه جست وجو می کرد. استقلال کنونی چنان پرقدرت شده است که الهلال نایب قهرمان آسیا را خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران شکست می دهد. حتی سفر 2 هفته ای این تیم جهت 4 بازی به قطر، عمان، تهران، اهواز و پایتخت کشور عزیزمان ایران هم شاگردان شفر را جهت داربی 86 خسته نکرد. استقلال حالا استانداردهای یک تیم حرفه ای را به دست آورده هست. این تیم روز پنج شنبه به همه خواسته هایش در نیمه اول دست یافت؛ از 4،3 موقعیت به دست آمده، یکی را تبدیل به گل کرد تا بتواند تا آخر بازی حتی یک موقعیت هم به حریف دیرینه اش ندهد.

فقط برانکو مقصر بود؟

شفر که جسورانه لب خط حرکت می کرد، جهت همه دقایق بازی برنامه داشت و در نهایت به خواسته اش رسید. او اکنون درحال تبدیل شدن به یک اسطوره جهت هواداران آبی هست. شفر اگر جهت فصل بعد بماند، قهرمانی استقلال دور از دسترس نخواهد بود. حال، برابر چنین تیمی، برانکو باید با چه ترکیبی به میدان می رفت؟ او حتی در تعویض هایش احتیاط کرد و از بازیکنانی بهره جست که علاوه بر تهاجم، خصوصیات دفاعی هم داشته باشند. او می دانست استفاده از بازیکنان فانتزی چون محسن مسلمان و حتی سیامک نعمتی که این روزها خیلی خوب جهت پرسپولیس گل می زند، می تواند شکستی سنگین تر از یک – صفر را جهت تیمش رقم بزند.

حضور تیام هم جهت برانکو به معضلی تبدیل شده است بود که مهارش چندان راحت نبود. تاثیری که او در تنها گل استقلال داشت، نشان دهنده این بود که آبی ها یک خرید استثنایی در نیم فصل داشته اند. او با همین حرکت بدن هم موفق به زدن تک گل 3 امتیازی برابر الهلال شد. ولی این ها علت نمی شود که عنوان شود، پرسپولیس باید می باخت. پرسپولیس باخت ولی مقصر این باخت فقط برانکو نبود. او بخشی از این شکست بود که تلاش کرد براساس توانایی های حریف، تیمش را ارنج کند. مرد کروات را نباید فقط با این بازی قضاوت کرد. او در داربی پیروزی هم داشته که جالب ترینش پیروزی 4 – 2 بوده. او را باید در طول حدود 3 سال حضورش در پرسپولیس سنجید.

این که برانکو در داربی 86 اشتباه داشت و براساس همین اشتباه هم بازی بزرگ را واگذار کرد تا حدودی همه به آن اذعان دارند ولی بی انصافی است که همه این شکست را به

برانکو که با ثبت رکوردهای بی نظیرش در پرسپولیس می توانست در این بازی با کسب حتی یک امتیاز افسانه ای شود، حالا باید پاسخ گوی منتقدانش باشد که آیا چنین و چنان نکرده ولی نباید به سادگی از این عنوان گذشت که این پرسپولیس با برانکو، با همه پرسپولیس های تاریخ متفاوت بوده هست. کمتر هوادار پرسپولیسی است که به یاد داشته باشد، تیم محبوبش با این اختلاف امتیاز در صدر تکیه زده و در این 3 سال اکثر رکوردهای لیگ را جا به جا کرده باشد. نباید فراموش کرد همین پرسپولیس اوایل لیگ را با بحران از دست دادن مهدی طارمی و محروم شدن از 2 پنجره نقل و انتقالات از سوی فیفا سپری کرد.

برای عبور از این بحران حداقل به لحاظ فنی، کسی جز برانکو نمی توانست نقش آفرینی کند و اگرچه پرسپولیس از چالش محرومیت تاکنون در لیگ به سلامت عبور کرده ولی نخستین ضرباتش را در بازی با السد و داربی 86 دریافت کرد. عیار پرسپولیس، همینی است که برابر تیم های پرقدرت عیان می شود. برانکو با این بازیکنان دستش رو شده است هست. مرد کروات اگرچه تلاش می کند به روز باشد ولی ابزار به روز شدن را هم باید داشته باشد.

پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی تابستان آینده هم محروم است و بدتر از این که قرارداد بسیاری از ستاره های این تیم هم انتهای فصل آخر می یابد. برانکو حدود 2 ماه پیش توافق کرد که 2 فصل دیگر قراردادش را تمدید کند ولی با خصوصیاتی که از مرد کروات سرخ ها سراغ داریم به طور قطع جهت این تمدید شروطی گذاشته که بدون شک یکی از آن ها تمدید قرارداد ستاره های کنونی تیم هست. پرسپولیس به هر شکلی قهرمانی اش در لیگ را مسجل کرده ولی جهت لیگ آسیا و عبور از مرحله مقدماتی و مراحل بعدی با چالش های اساسی روبه رو خواهد شد. برانکو سوپر من نیست که بتواند به تنهایی همه پرسشها و چالش ها را به دوش بکشد.

فقط برانکو مقصر بود؟

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: تبدیل | کروات | برانکو | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | هوادار پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz