ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فرصت ده روزه کی‌روش و فدراسیون جهت تمدید به آخر رسید ولی خبری نیست!

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و کارلوس کی‌روش جهت توافق بر سر ادامه همکاری با یکدیگر ده روز وقت خواسته بودند که حالا به آخر رسیده است. 

فرصت ده روزه کی‌روش و فدراسیون جهت تمدید به آخر رسید ولی خبری نیست!

فرصت ده روزه کی روش و فدراسیون جهت تمدید به آخر رسید ولی خبری نیست!

عبارات مهم : ایران

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و کارلوس کی روش جهت توافق بر سر ادامه همکاری با یکدیگر ده روز وقت خواسته بودند که حالا به آخر رسیده هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران قبل از ترک پایتخت کشور عزیزمان ایران شروطش را جهت تمدید قرارداد با فدراسیون کشور عزیزمان ایران اعلام کرد . او که البته با شرطی مهم از سوی طرف ایرانی مواجه شده است است قرار بود در این بازه زمانی ده روزه تنفس در مذاکرات با فدراسیون کشور عزیزمان ایران به نقطه اشتراک نظر فوتبالی برسند.

فدراسیون در بسته پیشنهادی ۴ ساله خود به سرمربی پرتغالی پیشنهادی ۶ ماهه داده بود که در صورت افزایش به فینال جام ملت های آسیا اتوماتیک وار تا ۴ سال دیگر توانایی تمدید داشت.

فرصت ده روزه کی‌روش و فدراسیون جهت تمدید به آخر رسید ولی خبری نیست!

کی روش هم در سوی برابر خواستار در نظر گرفتن تمهیداتی شده است بود. مثل حل مسئله سربازی بازیکنانش، تضمین کتبی و عملی از سوی فدراسیون جهت اجرای خواسته های سرمربی در مسیر تدارک تیم و اردوها و …

پروژه درخواست معافی ملی پوشان سرباز که فعلا به بن بست خورده، باقی بندها هم با تداخل در اردوهای تیم ملی و بازی های آسیایی کلوب ها مشکلاتی عمده دارند و در این شرایط تنفس ده روزه دو طرف به آخر رسیده است.

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و کارلوس کی‌روش جهت توافق بر سر ادامه همکاری با یکدیگر ده روز وقت خواسته بودند که حالا به آخر رسیده است. 

آیا دو طرف قرارداد مهلت جدیدی به هم دادند یا این قرارداد به نقطه نهایی رسیده، پرسش بی جواب این روزهای فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | قرارداد | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz