ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تو کلکسیون تخلفاتی!

اگر در جمله ای بخواهیم اوضاع این روزهای احمدی نژاد را به تصویر بکشیم باید در مورد مدیر جمهور سابق اذعان داشت که او ترمز بریده هست. اگر خودرویی ترمز ببرد تا زمان

تو کلکسیون تخلفاتی!

تو کلکسیون تخلفاتی!

عبارات مهم : سیاسی

اگر در جمله ای بخواهیم اوضاع این روزهای احمدی نژاد را به تصویر بکشیم باید در مورد مدیر جمهور سابق اذعان داشت که او ترمز بریده هست. اگر خودرویی ترمز ببرد تا زمانی که مانعی پیش روی او وجود نداشته باشد این امید وجود دارد که آن اتومبیل با شرایطی خاص به عنوان نمونه دنده معکوس و استفاده از ترمز دستی متوقف شود ولی اگر با مانعی روبه رو شود، سرنگون خواهد شد. واقعیت این است که احمدی نژاد بر سر راه خود با موانع قدرتمندی روبه رو شده است است.

تو کلکسیون تخلفاتی!

افرادی که برحسب جایگاهشان همانند کوهی هستند که برخورد احمدی نژاد آن هم با چنین سرعتی به سرنگونی احمدی نژاد منجر خواهد شد. او با دستان خالی و تنها با اتهامات فاقد سند علیه مقامات قضائی کشور فرافکنی می کند ولی دستان طرف مقابی از بی قانونی ها و عملکرد خلاف عرف و منطق احمدی نژاد پر هست. دیروز هم جهت مطرح کردن خود و القای اینکه انتقادات تاثیری در واکنش‌ها او ندارد بار دیگر به حرم حضرت عبدالعظیم رفت.

پاسخ ها

محمود احمدی نژاد که این روزها تمام قد به دفاع از حمیدرضا بقایی می پردازد و جهت دفاع از او ایرادی به دستگاه پیگیر کننده پرونده او وارد می کند که این واکنش‌ها با تصویر العمل مقامات دادستان کل کشور، دادستان تهران، محسن رفیق دوست و حسام الدین آشنا روبه رو شده است هست. در این میان هرچند دادستان کل کشور و دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران او را نصیحت کرده اند، ولی محسن رفیق دوست آب پاکی را بر دستان احمدی نژاد ریخت. او تاکید کرد «به زودی خدمت احمدی نژاد خواهند رسید.» هرچند احمدی نژاد بر اساس اعلام دادستان دیوان محاسبات در چندین پرونده محکومیت قطعی گرفته است ولی تا پیش از این اخباری مبنی بر ارسال این تخلفات به دستگاه قضائی مخابره نشده بود اکنون سخنان رفیق دوست نشان می دهد که محاکمه احمدی نژاد به علت متفاوت از جمله رفتارهای غیر قانونی دوران ریاستش بر قوه مجریه در دستور مقامات قضائی قرار گرفته است.

اگر در جمله ای بخواهیم اوضاع این روزهای احمدی نژاد را به تصویر بکشیم باید در مورد مدیر جمهور سابق اذعان داشت که او ترمز بریده هست. اگر خودرویی ترمز ببرد تا زمان

تخریب

دادستان کل کشور در مورد حاشیه هایی که بعضی علیه قوه قضائیه به وجود آورده اند، گفت: با اینکه خودم وابسته به خانواده قوه قضائیه هستم ولی تلاش کردم دفاع بیجا نکنم. متاسفانه در بین قضات و کارمندان بسیجی به معنای واقعی کم داریم و من می سوزم. وا… اگر قوه قضائیه با روحیه بسیجی اداره شود، وضع مان خیلی بهتر می شود. البته دستگاه قضا تلاش خود را می کند. با انبوه کاری که در قوه قضائیه وجود دارد و کمبود امکانات، کار امروز دستگاه قضا، یک کار جهادگونه هست. بعد هم اینگونه مردها دستگاه قضا را تخریب می کنند و مردها آنچنان جهت دفاع از حقوق مردم سینه چاک می کنند و بد و بیراه به قوه قضائیه می گویند. چه خبر است؟ او با بیان اینکه نمی خواهم دفاع بی جهت از قوه قضائیه بکنم و قطعا آسیب ها و پرسشها و ضعف هایی داریم، خاطرنشان کرد: ولی در مبارزه با افراد فاسد و فساد، در هیچ دستگاهی مثل قوه قضائیه برخورد نمی شود. آمار دارم ولی فعلا نمی دهم.

اپوزیسیون

حجت الاسلام منتظری تاکید کرد: آقای محترمی که ۸ سال مدیریت کشور را عهده دار بودی و امروز به صورت اپوزیسیون قوه قضائیه درآمدی، اگر انتقاد درستی دارید بفرمایید. اینکه جمعی را دور خود جمع کنید و بد و بیراه به قوه بگویید و انواع اهانت ها و جسارت ها و تهمت ها و دروغ را بزنید، راه اصلاح است؟ حجت الاسلام منتظری اظهار کرد: کسی که ۸ سال مدیریت عالی کشور را عهده دار بوده هست؛ خصوصا در چهار سال دوم مدیریتش یک کلکسیونی از قانون گریزی و عمل خلاف قانون و عدم ابلاغ قوانین مصوب که بیش از ۴۰ قانون را ابلاغ نکرد و مدیر مجلس اعلام کرد، است.

تو کلکسیون تخلفاتی!

شناسنامه

حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه شناسنامه این فرداز مقابله با رهبری مشحون هست، گفت: قهر کردن و ۱۱ روز منزل نشینی کردن و رها کردن دولت، بوسه بر تابوت یک کافر ملحد زدن مادر چاوز را در بغل گرفتن و بوسه بر گونه هایش گذاشتن و اهانت به مراجع تقلید و دروغ گفتن، جابه جایی اعتبارات و بودجه ها، چنین آدمی با شناسنامه این چنینی امروز در عرصه مقابله با قوه قضائیه، اهانت ها و جسارت ها و توهین ها عمل می کند. این دفاع از حقوق مردم است؟

اگر در جمله ای بخواهیم اوضاع این روزهای احمدی نژاد را به تصویر بکشیم باید در مورد مدیر جمهور سابق اذعان داشت که او ترمز بریده هست. اگر خودرویی ترمز ببرد تا زمان

سکوت قوه قضائیه

منتظری گفت: دلمان می سوزد؛ وا… از بابت نصیحت می گویم که این راهش نیست مگر اینکه اهداف دیگری داشته باشند. مردها منزوی هستند و می خواهند خود را از انزوا در بیاورند. او با تاکید بر اینکه سکوت قوه قضائیه به معنی عجز از برخورد نیست، گفت: قطعا و مسلما اگر شرایط فراهم شود، قوه قضائیه در برابر این حرکات که هیچ نفعی جهت مردم و ملت ندارد برخورد می کند. ما می خواهیم با تدبیر حل شود. ما منتظریم خودشان سرعقل بیایند و بفهمند که این روش صحیح نیست. اگر سینه خود را باز کنم، آن قدر مطالب راجع به این پرسشها دارم که نمی توانم بگویم لیکن حربه به دست دشمن می دهیم. شما ببینید دشمن چگونه از این حرکات و برنامه ها علیه مردم و مقام معظم رهبری و انقلاب استفاده می کند. ما چاقو تیز کنیم و بدهیم دست این و آن؟

جای تأسف

تو کلکسیون تخلفاتی!

همچنین دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با تصریح به این که اهمیت دستگاه قضائی و جایگاه منحصر به فرد آن به لحاظ شاخصه «استقلال»، موجب شده است است این رکن از نظام مورد تهاجم دشمن های هم در داخل و هم در خارج قرار گیرد، جعفری دولت آبادی در خصوص هجمه های داخلی اظهار داشت: هیچ کس منکر بعضی پرسشها و نقیصه ها در دستگاه قضائی نیست ولی این که شخصی که خود مدتی مسؤولیت داشته، به خاطر چند متهم، تلاش در شکستن اقتدار دستگاه قضائی نماید، جای تأمل و تأسف دارد.

مطرح کردن خود

جعفری دولت آبادی سکوت قوه قضائیه در برابر چنین ادعاهایی را به منزله بدون پاسخ بودن آن ها ندانست و اظهار داشت: بعضی دوست دارند به هر طریق که شده است خود را مطرح نمایند ولی امروز که به کیان دستگاه قضائی حمله کرده اند، تاکید می نمایم که دستگاه قضائی در خط مقدم مبارزه با فساد بوده و همواره تلاش بر این داشته ایم که از خط انصاف خارج نشویم، ولی تسلیم فشارهای وارده از سوی عده ای با نشانه حمایت از افراد متخلف یا جریان های فکری انحرافی، فرقه گرایی و جناحی گری نخواهیم شد و اگر تصور کرده اند که با چنین هجمه هایی بر قوه قضائیه، قضات قلم ها را زمین می گذارند، اشتباه کرده اند.

جعفری دولت آبادی این که شخصی ادعا کرده است هشتاد میلیون نفر نزدیکان وی هستند را نوعی توهم خواند و با اشاره به این که مردم داوران منصفی هستند، افزود: با این کارها سخیف، مردم به تدریج درمی یابند که چه کسانی همراه انقلاب و پشتیبان کشورند و چه کسانی آب به آسیاب دشمن می ریزند. مردم خدمت گزاران خود را به خوبی می شناسند و چنین گزافه هایی تأثیری بر عزم دستگاه قضائی در مقابله با مفسدان نخواهد داشت.

تکمیل پرونده

یک فعال سیاسی هم راجع به سکوت اصولگرایان در قبال واکنش‌ها احمدی نژاد و یارانش گفت: اصولگرایان مدیر دولت های نهم و دهم را از رفتارهایی که در پیش گرفته است نهی و مذمت می کنند و ان شاءا… به زودی خدمتش خواهند رسید. محسن رفیق دوست در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، راجع به بیانات مدیر دولت های نهم و دهم و بست نشینی او و یارانش گفت: من از اول احمدی نژاد را قبول نداشتم او تعادل ندارد. او خاطرنشان کرد: بزرگترین مشخصه احمدی نژاد این است که به ولایت مومن نیست و با این واکنش‌ها و اعمال به دنبال اسم و رسم هست. این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان در برابر رفتارهای احمدی نژاد سکوت کرده اند، گفت: اکثر اصولگرایان در برابر احمدی نژاد سکوت نکرده اند و او را از این رفتارها نهی و مذمت می کنند. رفیق دوست تاکید کرد: ان شاءا… به زودی خدمتش خواهند رسید و قوه قضائیه در حال تکمیل پرونده است.

واکنش آشنا

مشاور مدیر جمهور نیز در تصویر العمل به بیانات اخیر احمدی نژاد و سکوت اصولگرایان در قبال این واکنش‌ها در کانال تلگرامی خود نوشت: باید مراقب فتنه انگیزی های آتی بود. آشنا در تصویر العمل به بیانات اخیر احمدی نژاد و سکوت اصولگرایان در قبال این واکنش‌ها در کانال خود آورده است: «او» نیامده بر شانه های «آنها» پا نهاد و نردبان قدرت را با سرعت تمام پیمود. اکنون وقت آن رسیده که «آنها» لب بگشایند و از رازهای سر به مهر چگونگی قدرت یابی و دولت داری در وقت «او» سخن بگویند. هنوز جهت مهار «او» دیر نشده هست. ولی باید مراقب فتنه انگیزی های آتی بود.

سکوت سیاسیون

محمدعلی ابطحی معاون پارلمانی دولت اصلاحات در تلگرامش نوشت: اصولگرایان و اصلاح طلبان درمورد کارهای اين روزهاي احمدی نژاد سکوت کرده اند. اصلاحاتی ها شاید با فلسفه «ز هر طرف شود کشته سود اسلام است» و اصولگراها جهت خجالت زدگی از روی کار آوردنش، ولی گمان می کنم آیندگان، هردو جناح را ملامت کنند.

اخبار سیاسی – آرزوی بزرگ

واژه های کلیدی: سیاسی | دستگاه | سیاسیون | قوه قضائیه | اصولگرایان | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz