ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار حوادث آیا پریناز به صورت مردغریبه اسید پاشیده؟ ، پیامدهای رابطه با یک زن شوهردار

بازپرس جنایی وکارآگاهان پلیس پایتخت سرگرم تحقیق راجع به ماجرای اسیدپاشی مرموزی هستند که مرد جوانی مدعی است ازسوی یک زن آشنا نشانه اسید پاشی قرارگرفته هست. حال آ

پیامدهای رابطه با یک زن شوهردار/ آیا پریناز به صورت مردغریبه اسید پاشیده؟

عبارات مهم : ایران

بازپرس جنایی وکارآگاهان پلیس پایتخت سرگرم تحقیق راجع به ماجرای اسیدپاشی مرموزی هستند که مرد جوانی مدعی است ازسوی یک زن آشنا نشانه اسید پاشی قرارگرفته هست. حال آنکه زن جوان این اتهام را رد کرده و گفته آن وقت با همسرش در منزل بوده است.

ایران نوشت: پرونده این ماجرای مرموز از شامگاه چهارشنبه آخر سال 95 ودر پی تماس مردی به نام بهنام با پلیس شهر «چهاردانگه» در اطراف تهران، در دستورکار تیم جنایی قرارگرفت.

این مرد مدعی بود ازسوی زنی نشانه اسیدپاشی قرارگرفته هست. شاکی در جریان تحقیق به پلیس گفت: مدتی قبل با زن جوانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران آشنا شدم ولی چندی بعد فهمیدم او ازدواج کرده و شوهردارد.

آیا پریناز به صورت مردغریبه اسید پاشیده؟ ، پیامدهای رابطه با یک زن شوهردار

پس از آن همسرش چند بار مرا ترساندن کرد تا اینکه شب اتفاق رسید. من برابر منزل ام ایستاده بودم که «پریناز» به طرفم آمد و به صورتم اسید پاشید و فرار کرد. بعد هم من را به بیمارستان انتقال داده و پزشکان اعلام کردند دچار سوختگی 3 درصدی شده است ام.ضمن اینکه چشم چپ و صورتم به طورجدی آسیب دیده است.با شکایت بهنام تحقیقات پلیسی در این باره شروع شد و مأموران پی بردند زن جوان، ساکن پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

بنابر این کارآگاهان راهی پایتخت شدند و زن جوان را بازداشت کردند،سپس «پریناز» جهت ادامه تحقیق به دادسرای جنایی پایتخت انتقال یافت ولی زمانی که در برابر بازپرس ایلخانی قرار گرفت، منکر اسیدپاشی شد.

بازپرس جنایی وکارآگاهان پلیس پایتخت سرگرم تحقیق راجع به ماجرای اسیدپاشی مرموزی هستند که مرد جوانی مدعی است ازسوی یک زن آشنا نشانه اسید پاشی قرارگرفته هست. حال آ

او گفت: مدت ها قبل زمانی که به بانک رفته بودم بهنام شماره تلفنش را به من داد و چند روز بعد در جریان یک سفر وسوسه شدم که با او تماس بگیرم. آن روز نخستین تماس را گرفتم ولی آخرین تماس نبود. بعد از مدتی شوهرم از ماجرا باخبر شد و به سراغ مرد غریبه رفت و از او خواست جهت هر لحظه از زندگی ما دوری کند، ولی بهنام دست بردار نبود و مرتب به برابر منزل ما می آمد و داد و فریاد راه می انداخت.

مدتی بعد او از من سفته خواست و گفت سفته هایم باعث می شود تا بهانه ای داشته باشد و به سراغم بیاید و اگر هم مردم علت رفت و آمدهایم را بپرسند بگویم به خاطر سفته ها هست، ولی شب اتفاق من و همسرم در منزل بودیم و من مرتکب اسیدپاشی نشده ام.

پس از بیانات زن جوان، از آنجا که محل وقوع اتفاق بیرون از پایتخت کشور عزیزمان ایران بود، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران؛ پرونده را به همراه متهم دراختیاردادسرای محل وقوع اتفاق قرارداد.

آیا پریناز به صورت مردغریبه اسید پاشیده؟ ، پیامدهای رابطه با یک زن شوهردار

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | اسیدپاشی | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz