ادعا کردن سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان

ادعا کردن: سیستان و بلوچستان روز گذشته هرمزگان کرمان باران بارش باران 4استان کشور خراسان جنوبی

گت بلاگز اخبار اجتماعی غیبت مانع بهره‌مندی از کسرخدمت بسیج است

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد که تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال 72 به قبل می توانند از کسرخدمت ایثارگری بهره‌مند شوند.

غیبت مانع بهره‌مندی از کسرخدمت بسیج است

غیبت مانع بهره مندی از کسرخدمت بسیج است

عبارات مهم : سربازی

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد که تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال 72 به قبل می توانند از کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

به گزارش ایسنا، سردار بهرام نوروزی راجع به تغییرات مربوط به کسرخدمت ایثارگری والدین اظهارکرد: برابر ابلاغیه تازه ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان متولد 72 به قبل که غیبت سربازی دارند، می توانند از کسر خدمت جبهه، جانبازی و آزادگی والدین خود بهره مند شوند.

غیبت مانع بهره‌مندی از کسرخدمت بسیج است

وی با بیان اینکه تنها مشمولانی که به خدمت سربازی اعزام می شوند، می توانند از کسرخدمت ایثارگری والدین بهره مند شوند، افزود: کارکنان وظیفه و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت، می توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین ، گواهی مربوط به کسرخدمت را دریافت و به نیروی انسانی یگان خدمتی خود تحویل دهند.

به گفته نوروزی، پیش از این، نداشتن غیبت ملاک مهم جهت بهره مندی از کسرخدمت ایثارگری والدین بود.

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد که تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال 72 به قبل می توانند از کسرخدمت ایثارگری بهره‌مند شوند.

براساس اعلام سایت پلیس، مدیر شرکت وظیفه عمومی ناجا در مورد مقررات مربوط به کسر خدمت بسیج با بیان اینکه غیبت مانع بهره مندی از کسرخدمت بسیج هست، اظهار کرد: کسانی که قبل از ورود به غیبت با بسیج همکاری کرده اند، جهت مدت عضویت آنان، کسرخدمت محاسبه می شود، ولی جهت آن دسته از مشمولان که در وقت غیبت در بسیج عضویت داشته اند، کسرخدمت محاسبه نمی شود.

واژه های کلیدی: سربازی | والدین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz